אבטחת אתרי וורדפרס

הפרוטקטור של יוגטה (חומת אש) הוא מנגנון אבטחה חכם וייחודי לאתרי וורדפרס, דרכו מנוהל מערך הפיקוח וההגנה על האתר שלך, בעברית מלאה וללא מורכבות.

בעמוד האבטחה אפשר לנטר את כל הבקשות שהאתר שלך מקבל מכתובות IP ושרתים שונים, לחסום אותם ולצרפם לרשימה אוטומטית בה ניתן לצפות ולנהל את החסומים בכל שלב. פירוט תמציתי של ביצועי האבטחה האחרונים שלך מופיע גם בעמוד "סקירה כללית".  

כתובות IP חסומות

אם ברצונך לחסום כתובת IP מסוימת, יש ללחוץ על "הוסף"  ולהזין אותה בחלונית שנפתחה.
כעת עלייך לבחור האם לחסום את הגישה של כתובת ה-IP הרצויה ברמה הציבורית (הרחקה מוחלטת מהאתר) או ברמת אזור הניהול בלבד (הרחקה מסביבת הוורדפרס בה מנוהל האתר שלך).
בסיום עלייך ללחוץ על כפתור האישור והכתובת תופיע מיד ברשימת החסומים. 

מדינות חסומות

דרך הפרוקטקטור ניתן לחסום באופן קולקטיבי מדינות שהגלישה מהן איננה רלוונטית בעבורך.
הנתונים בלשונית זו כוללים את רשימת כל המדינות החסומות שהמערכת אספה עבורך,
אליה מומלץ להוסיף מדינות עוינות ומדינות שהגלישה מהן מיותרת מפאת אופי האתר, השפה וסוג הקהל שימצא בו עניין פעיל. 

בלחיצה על "חסימת מדינה חדשה" באפשרותך לבחור את המדינה שברצונך לחסום, לבחור האם לחסום אותה ברמה הציבורית (הרחקה מוחלטת מהאתר)
או ברמת אזור הניהול בלבד (הרחקה מסביבת הוורדפרס בה מנוהל האתר שלך) וללחוץ על כפתור האישור בסיום. המדינה הנבחרת תופיע מיד ברשימת החסומים שלך. 

בקשות לאתר

בלשונית זו מוצגות כלל המדינות מהן נתקבלה בקשה לשרת לפי המאפיינים של כל אחת:

  • זמן הבקשה – התאריך והשעה המדויקים בהם התרחשה הבקשה לשרת שלך.
  • כתובת איי פי – הכתובת שממנה נוצרה הבקשה. אם כתובת זו מייצרת פעילות חשודה (ניסיונות גישה רבים מידי למסך הניהול, טעינה מופרזת של משאבים באתר וכדומה), ניתן לצרף אותה מיד לרשימת החסומים.
  • בוט – סימון √ יופיע בעמודה זו כאשר הבקשה מיוצרת מאת בוט מערכת ולא משתמש אותנטי.
  • מדינה – מיקום הכתובת שממנה נשלחה הבקשה. אם קיבלת כמות גבוהה של בקשות ממדינה לא רלוונטית, ניתן לצרף אותה מיד לרשימת החסומים.
  • נתיב – המקור שממנו נמשכה הבקשה לדפדפן.
  • תשובה – קוד מצב ה-HTTP שנע בערכים מספריים בין 100-500 ומביע את התוצאה שנתקבלה אצל המשתמש. תשובה 404 לדוגמה מהווה שגיאת משאב שלא נמצא (כלומר שהדפדפן יצר קשר עם השרת אך איננו מצליח לאתר את המשאב המבוקש) בעוד שהערך 200 מאשר את הצלחת הבקשה. 
  • מכשיר – המכשיר, הפלטפורמה או הדפדפן מהם בוצעה הגלישה. 

בלחיצה על "כל הבקשות" יוצג פירוט הבקשות המלא שלך, בו אפשר לדפדף בקלות מהעמוד הראשון ועד לנוכחי (האחרון). 

בחלקה השמאלי עליון של לשונית הבקשות ניתן לפלח ולמיין את התצוגה לפי רישומי PHP, תנועות וורדפרס או כל הבקשות (ברירת המחדל). 

מהם יתרונות הפרוטקטור?

הפרוטקטור של יוגטה מתבסס על הפונקציות המתקדמות של חומת האש WAF, שמסננת וחוסמת תשדורות של שרתים ומשתמשים בלתי רצויים ובכך מצמצמת משמעותית את סיכוני האבטחה של האתר שלך.
מנגנון האבטחה חוסם מדינות עוינות או תוקפניות, מנטרל כמות משמעותית מניסיונות הפריצה לאתר ומספק לך בקרה עצמית ברורה, מיידית ומדויקת של כל כתובת שמבקשת להיכנס לאתר שלך בזמן אמת ולנטר אותה.
מדובר בדרך האופטימלית להגנה על מערכת נקייה ובטוחה לאורך זמן, שלא תסבול מחדירות תכופה ומאתגרת.  

עשוי לעניין אותך

מידע על חיובים ביוגטה

חיובים

כשירות ענן חכם, נגיש וידידותי, חשוב לנו להציג לך בשקיפות מלאה את כל נתוני החיוב שנובעים מהתקשרותך עם שירותי האחסון

האתרים שלך - מידע כללי על האתרים שלך ביוגטה

האתרים שלי

אנחנו שמחים שבחרת להצטרף לאחסון המתקדם של יוגטה ולהכיר מקרוב את סביבת הניהול שלנו. כאן בדף הבית מתרחשות כל הפעולות,

גיבוי אתר

הגיבויים במערכת יוגטה מבוצעים אוטומטית מידי 24 שעות. היסטוריית הגיבויים המלאה מוצגת לפנייך בעמוד זה וניתן לצפות בה גם מתוך עמוד הסקירה הכללית של האתר ובו מפורטים הגיבויים העדכניים ביותר שבוצעו לאורך השבוע האחרון.

היסטוריית גיבויים

גיבויים מבוצעים במערכת באופן אוטומטי כל 24 שעות וכוללים את כל הדאטה והקבצים באתר שלך, כך שניתן לצפות בהיסטוריית הגיבויים בצורה נוחה מתוך מרכז הבקרה.